Ģimnāzijas jauno inženieru komanda gūva sudrabu RTU Best konkursā

image10

Rīgas Tehniskajā Universitāte šodien notiek jauno inženieru sacensības RTU Best  (Board of European Students of Technology). Šīs ir konkurss, kas notiek vairākos posmos — reģionālās sacensības, valsts sacensības, un pēc tam arī starptautiskās sacensības, kuri šogad notiks Portugālē.

Kaut gan konkurss ir domāts studentu komandām, valsts finālsacensībām katru gadu tiek pielaistītas arī divas skolēnu komandas, kas iziet atlases kārtu. Viena uzvārējošā komanda piedalās  konstruktoru sacensībās un otrā — situācijas risināšanas konkursā . Mums ir prieks un lepnums, kā trešo gadu pēc kārtas mūsu skolēni iziet atlasi, konkurējot ar ap 100 Latvijas skolām.
LASĪT TĀLĀK

Vācu valodas pilsētas olimpiādes rezultāti

Screen Shot 2015-02-28 at 15.32.38

Rīgas pilsētas vācu valodas 45. olimpiādes
2. posma 8. klašu uzvarētāji

Pamatojoties uz  Rīgas pilsētas vācu valodas  45. olimpiādes 2. posma rīcības komisijas 24.02.2015. lēmumu:
Piešķirt 1. vietu, apbalvojot ar balvu, diplomu un pildspalvu:

Margaritai Pašņinai

Piešķirt 3. vietu, apbalvojot ar diplomu un pildspalvu:
Vladimiram Ščigoļevam

Par veiksmīgu piedalīšanos piešķirt atzinību:
Katrīnai Marijai   Konošenokai

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikt pateicību skolotājai Janai Vasiļukai.

Konkurss dabaszinībās 5.klasē

2015. gada 14. februārī Rīgas 40. vidusskolas atklātajā konkursā dabaszinībās 5.klasē

Maksims  Libensons  – II. vieta
Irina Fisenko — III. vieta
Anna Marija Katuņina — III. vieta
Politika Aleksandrs — atzinība

Dāboliņa Nelli  — atzinība
Skolotājas: Marina Lukaņonoka,   Lina Panovska

Rīgas Pilsētas ķīmijas olimpiādes uzvarētāji

Screen Shot 2015-02-18 at 20.23.47

Sveicam jaunus ķīmiķus, kas guva godalgotas vietas pilsētas ķīmijas olimpiādē:

 

I vieta — Miļena Dile, 9. klase

II vieta — Valērija Januševa, 9. klase
II vieta — Yahor Paromau, 10. klase

III vieta — Anastasija Solodjakina, 9. klase

Atzinība — Anstasija Ignatoviča, 9. klase
Atzinība — Ksenija Aleksejeva, 9. klase
Atzinība — Viktorija Vereteņņikova, 10. klase
Atzinība — Romāns Vereteņņikovs, 10. klase
Atzinība — Anastasija Javorska, 11. klase

 

Paldies skolotājiem: Marinai Lukaņenokai un Nadeždai Usačovai par skolēnu sagatavošānu

 

Rīgas pilsētas fizikas olimpiādes rezultāti

Screen Shot 2015-02-18 at 14.09.00

Sveicam Rīgas pilsētas fizikas olimpiādes uzvarētājus:

II vieta — Rita Dubovska, 12. klase
III vieta — Valērija Januševa, 9. klase
III vieta — Arina Pupčenoka, 9. klase
III vieta — Anastasija Ignatoviča, 9. klase
III vieta — Natālija Šreibere, 9. klase
III vieta — Jaroslavs Maksimovs, 9. klase
III vieta — Viktorija Vereteņņikova, 10.klase
III vieta — Romāns Vereteņņikovs, 10. klase
III vieta — Aleksejs Prostjakovs, 11. klase
III vieta — Karolīne Laganovska, 11. klase
Atzinība — Viktorija Ļeonova, 10. klase

Pateicamies fizikas skolotājiem Svetlanai Sokolovai un Sergejam Bratarčukam par ieguldīto darbu