Kategorija | Latviski

Apsveicam Rīgas pilsētas filozofijas 6. Olimpiādes 2. Posma uzvarētājus !

1. vieta: Anna Kangro 11.kl.

2. vieta: Marks Stacevičs 12.kl., Emīlija Posečnaja 11.kl.

3. vieta: Nikolajs Isajevs 12.kl.

Apsveicam latviešu valodas valsts 36. olimpiādes 3. posma 2. kārtas uzvarētājas !

3. vieta: Katrīne Bediķe (7.kl.) un Jūlija Kirevičeva (8.kl.)

Pateicība meitenēm par piedalīšanos olimpiādē un skolotājām Vinetai  Madelānei un Ligitai  Lastovkai par ieguldīto darbu skolnieču sagatavošanā!

Apsveicam Vēstures valsts 26.olimpiādes II posma godalgoto vietu ieguvējus !

1. vieta: Aleksandrs Morevs 12. klase

2. vieta: Ārija Kalniņa 11. klase

3. vieta: Iļja Gurjanovs 10. klase

Atzinība: Anna Kangro 11. klase, Marks Stacevičs 12. klase

Vēlam veiksmi olimpiādes III (valsts) posmā Aleksandram Morevam un Ārijai Kalniņai, Pateicamies skolotājām Jeļenai Paršutinai un Aelitai Komsai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei !

Atzinības raksts

Ar prieku paziņoju, ka Rīgas Klasiskā ģimnāzija 2019./2020. mācību gada I semestrī ir bijusi viena no aktīvākajām izglītības iestādēm portālā Uzdevumi.lv! Vēlos personīgi pateikties Jūsu skolai par aktivitāti un izrādīto atbalstu digitāliem mācību līdzekļiem! Arī II semestrī Uzdevumi.lv turpina darbu pie kvalitatīva mācību satura izstrādes, kas palīdzēs sagatavoties gan ieskaitēm, gan valsts pārbaudes darbiem. Tāpat plānojam publicēt jaunu funkcionalitāti mācību procesa atvieglošanai un dažādošanai kā skolēniem, tā skolotājiem un vecākiem. Veiksmīgu un panākumiem bagātu 2020. gadu! Ar cieņu, Uzdevumi.lv direktors. Atzinības raksts

Ziemassvētku brīnumi !

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Ģimnāzijā ir laba tradīcija pirms Ziemassvētkiem rīkot labdarības akcijas. Tā ir lieliska iespēja dāvāt mīlestību un gādību tiem, kuri viņiem ir vajadzīgi. Ziemassvētku  brīnumu plāns

Pirms Ziemassvētkiem skolēni kļuva par labiem burvjiem un dāvināja patversmes dzīvniekiem prieku un gādību.

Paldies visiem, kas palīdzējuši četrkājainiem patversmes iemītniekiem !

20.decembrī 7.d, 7.e, 7.f klašu skolēni un vecāki sagatavoja muzikālu apsveikumu neredzīgo pansionāta “Jugla” iemītniekiem. Tika spēlēja ukulele, skanēja klavieru skaņdarbi, izpildītas gan solo, gan ansamblī gan populāras, gan mazāk zināmas dziesmas. Paldies Jekaterinai Ivanovai, Valērijai Govšai, Vladislavam Mosolovam, Jeļizavetai Fjodorovai, Tatianai Kolmakovai, Maksimiliānam Šrusteram par jauko uzstāšanos!

Reizē tā bija iespēja iepazīties ar aprūpes darbinieka profesiju, kā arī iejusties cilvēku ikdienā, kuriem acu gaisma dalēji vai pilnīgi zudusi, bet ir spēja redzēt ar sirdi.

Apsveicam Rīgas pilsētas 42. bioloģijas olimpiādes 2. posma uzvarētājus 9.-12. klašu posmā !

2. vieta: Ela Saulīte (9. klase), Ārija Kalniņa (11. klase).

3. vieta: Irina Rozevska (9. klase), Sofija Gerasimova (11. klase), Anna Kangro (11. klase).

Atzinība: Antons Minajevs (9. klase), Jūlija Kolomejeca (10. klase).

Ārijai Kalniņai vēlam veiksmi, pārstāvot ģimnāziju,  bioloģijas valsts 42. olimpiādē 2020. gada 22.-24. janvāri. Paldies visiem skolēniem par piedalīšanos bioloģijas olimpiādes abos posmos un skolotājām Ludmilai Ruhmanei, Vitai Porietei, Lindai Bezrodinai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei.

Apsveicam ķīmijas olimpiādes ģimnāzijas posma uzvarētājus !

1. vieta: Anna Čivčica (9.klase), Antons Minajevs (9.klase)Aleksandrs Sidorenkovs (12.klase)Ārija Kalniņa (11.klase), Veronika Sirotinska(10.klase)

2. vieta: Anna Savinova (9.klase)Aleksandra Ofrosimova, Atis Marcinkēvičs (12.klase), Jakovs Koroļovs (11.klase), Anna Višņivecka (10.klase)

3. vieta: Veronika Telešecka (9.klase), Irina Rozevska (9.klase)Polina Podoļako (12.klase), Viktorija Krasnova (12.klase), Luka Rehviašvili (11.klase), Dārija Burilova (11.klase), Iļja Gurjanovs (10.klase), Viktorija Novikova (10.klase), Roberts Kristofers Zveja (10.klase)

Atzinība: Ameli Naturina (9.klase), Dmitrijs Pavlovs (9.klase), Aleksejs Gutenko (9.klase), Daniels Marčenko (9.klase), Danila Zagorulko (9.klase)Raminta Faizullina (12.klase), Anna Kangro (11.klase), Sergejs Černovs (11.klase), Glorija Sledzevska (10.klase), Natālija Pirmamedova (10.klase)

Apsveicam Rīgas pilsētas franču valodas  50. olimpiādes 2. posma uzvarētājus !

1. vieta: Katrīna Lorence, Tatjana Jevsikova, Anna  Kazačkova

3. vieta: Nastasija Ščerbina

Atzinība: Valerija Kovaļova, Darja Eglīte, Elizabete Marcinkus, Ļubova Zaharenkova, Darija Bespalova.

Paldies visiem skolēniem par piedalīšanos olimpiādē un skolotājiem par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā !

Apsveicam Fizikas olimpiādes Ģimnāzijas posma uzvarētājus!

1. VIETA: Aleksandrs Sidorenkovs (12.klase), Andrejs Zaharenkovs (11.klase), Arina Loseva (10.klase)

2. VIETA: Viktorija Krasnova (12.klase), Ārija Kalniņa (11.klase), Roberts Kristofers Zveja (10.klase)

3. VIETA: Domeniks Delvers (12.klase), Luka Rehviašvili (11.klase), Aleksandrs Politika (10.klase)

ATZINĪBA: Iļja Duļanickis (12.klase), Raminta Faizullina (12.klase), Oļegs Jakovļevs (12.klase), Daņila Vorņiku (12.klase), Sofja Stola (11.klase), Elīza Ozoliņa (11.klase), Ksenija Fadejeva (11.klase), Sergejs Černovs (11.klase), Sofja Gerasimova (10 klase), Maksims Orlovs (10.klase)

Izsakām pateicību Veronikai  Makarčukaiun RaisaiStunžāneipar sagatavošanu olimpiādei! Paldies par piedalīšanos fizikas olimpiādē arī pārējiem skolēniem!

Dzejoļu konkurss

Ziemassvētkus gaidot, 10. decembrī ģimnāzijā notika dzejoļu deklamēšanas konkurss angļu valodā 4. klašu skolēniem “Christmas Poem Recitation Competition”. Konkursa dalībnieki izjusti un skaisti uzstājās ar dzejas deklamācijām.

Eiropas medus brokastis Rīgas Klasiskās ģimnāzijas 7. un 6. klašu skolēniem

5. decembrī ģimnāzijā viesojās biškopis Sandris Akmens no Madonas novada “Kalna medus” saimniecības un iepazīstināja skolēnus ar interesantiem faktiem par bitēm, medus ražošanu un zaļo dzīvesveidu.Izrādās, ka nav viegli uzminēt, ar cik acīm bites redz pasauli un kādas krāsas atpazīst.Daudzi ir dzirdējuši izteicienus par bites čaklumu, bet nezina, vai bites  ziemā guļ?

Bites ir rādītājs zaļajam dzīvesveidam un universālveikals “Stockmann” un Rīgas Latviešu biedrība uz ēku jumtiem šogad izmitināja bišu saimes,kas apliecina urbānās biškopības attīstību Latvijā. Pasākums deva ierosmi zaļā dzīvesveida izpētei un interesei par jaunām tēmām pētniecības un projekta darbiem.

Vairāk nekā bērnu spēles

Rīgas Klasiskajā Ģimnāzijā no 10.12.19 līdz 10.01.20 notika ceļojošā izstāde: Vairāk nekā bērnu spēles. Bērni holokaustā: jaunrade un spēles.

Ziemassvētku sajūta

Jau tuvojas Ziemassvētki… Cilvēki izrotā savas mājas, pērk Ziemassvētku dāvanas un mūsu ģimnāzija nav izņēmums. Šonedēļ, mūsu skolēni sāka radīt Ziemassvētku sajūtu abās Rīgas Klasiskās ģimnāzijas ēkās. Skaistās Ziemassvētku eglītes, smaidoši Salavecīši un citi brīnišķīgi rotājumi iepriecina mūsu skolēnus un skolotājus.
Novēlam Jums priecīgus Ziemassvētkus!!!

Cienījamie vecāki!

2019.g. 11. decembrī  tehnisku iemeslu dēļ  pretendentu reģistrācija uz 1.klasi  NENOTIKS. Administrācija

10. klašu iesvētīšana

Piektdien, 29. novembrī, turpinot ikgadēju tradīciju mūsu desmitās klases tika oficiāli iesvētītas ģimnāzistos, tomēr pirms tam viņiem bija jāpilda sarežģītie uzdevumi, kurus sagatavoja mūsu nākotnes absolventi. Apsveicām 10. klašu ģimnāzistus ar jauno statusu !

Iespēja piedalīties jaunā projektā

 

Rīgas Klasiskās ģimnāzijas absolvents – Artemijs Rjabovs, kurš ir Anglijas futbola kluba „Manchester City” menedžeris, futbolista Aleksandra Zinčenko brenda direktors, sadarbībā ar mūsu ģimnāziju, piedāvā piedalīties jaunā projektā, kas, domājams, notiks 2020.gada jūnijā.

Atlase vienpadsmito klašu skolēnu vidū notiks līdzīgi tai, kas tika realizēta 2018. gada oktobrī (toreiz Artemijs uzaicināja pašreizējo divpadsmito klašu skolēnus piedalīties viņa pirmajā liela mēroga projektā futbola sfērā).

Далее…

Radoša skola un atbildīgi skolēni! /Alnis Auziņš, Skola2030/

Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā jau tagad, pirms pieņemts jaunais valsts vispārējās vidējās izglītības standarts, mācību darbs vidējās izglītības pakāpē lielā mērā notiek atbilstoši jaunajam modelim. Kā tas notiek? Un kāpēc skola izšķīrusies iet šādu ceļu? To, ciemojoties ģimnāzijā, lūkoja noskaidrot Skola2030 komanda: Ieva Freidenfelde, Inese Leitāne un Alnis Auziņš. Paldies par sarunu sakām ģimnāzijas direktoram, Dr. paed. Romanam Alijevam, direktora vietniecei izglītības jomā 4.-6. klasēs Innai Burovai, ģeogrāfijas un ķīmijas skolotājam Alvim Tukānam, ekonomikas skolotājam un kuratoram Dzintaram Dvinskim un 11. klases skolniecei Ramintai Faizulinai, kas apgūst inženierzinātņu programmu.

 

Далее…

Apsveicam Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādes 2. posma uzvarētājus 10.-12. kl. grupā!

1. vieta – Raminta  Faizullina 

3. vieta – Marija Krama, Iļja  Duļaņickis

Paldies visiem skolēniem par piedalīšanos olimpiādes 2. posmā un īpaši godalgoto vietu ieguvējiem! Pateicība skolotājai Jeļenai Rasimjonokai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā!

Konkurss «Papīra tilti 6»

14. novembrī Ķīpsalas izstāžu halles BT1 konferenču zālē notika konkurss «Papīratilti 6». Konkursu organizēja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studentu pašpārvalde. Sacensību dalībniekiem, izmantojot 50 papīralapas, līmi, papīra nazi un zīmuli, divustundu laikā bija jāuzbūvē tilts.

Konkursā piedalījās arī 7 komandas no mūsu ģimnāzijas. 8. klases skolēniem: Annai Trakovai, Veronikai Stepanovai, Mihailam Vitvinovam bija visstiprākais tilts skolēnu kategorijā. Tiltsizturēja 42,7 kg. Skolēniieguva 1.vietu. Lepojamies ar mūsu ģimnāzistiem! Izsakām pateicību skolotājām Raisai Stunžānei un Veronikai Makarčukai par palīdzību un atbalstu!

Apsveicam Rīgas pilsētas latviešu valodas 36. olimpiādes 1. kārtas uzvarētājas !

Rīgas pilsētas latviešu valodas olimpiādē 1. kārtā piedalījās Katrīne Bediķe (7.kl.), Anna Čaliha (8.kl.), Jūlija Kirevičeva (8.kl.), Darja Eglīte (8.kl.).

Uz olimpiādes 2.kārtu, kas notiks 2020. gada 9. janvārī, ir uzaicinātas Katrīne Bediķe un Jūlija Kirevičeva.

Paldies skolniecēm par piedalīšanos olimpiādē un skolotājām Vinetai Madelānei, Ingai Narmontai un Ligitai Lastovkai par ieguldīto darbu skolnieču sagatavošanā!