Kategorija | English

Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019

Rīgai iespēja iegūt “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” titulu un kļūt par epicentru jauniešu pasākumiem!

Rīga ir pilsēta ar lieliskiem jauniešiem, kas aktīvi darbojasgan skolu pašpārvaldēs, gan dažādās nevalstiskās organizācijās, biedrībās.. Rīgā ir jauniešie, kam ir varenas idejas, kas īsteno savas projektus, kas iesaistās gan sportiskās, gan radošās aktivitātēs — tādēļ mēs ticam, ka Rīga ir gatava cīnīties par titulu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019”!

Tev ir iespēja atbalstīt Rīgu, lai tā 2019. gada garumā kļūtu par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Skaties video un balso par Rīgu! Balsojumu ir iespējams veikt mājas lapā jaunatneslietas.lvkatru dienu līdz 21. jūlijam (balsojot vienu reizi 24 stundu laikā).

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 2018. gada 12. augustā, Madonā.

Konkurss “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” tiek organizēts trešo gadu ar mērķi popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū un tā nozīmi sabiedrības ar pilsonisko apziņu audzināšanā, tajā skaitā Eiropas Savienības vērtības un iespējas jauniešiem; stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni; paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni prestižu un veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Jaunatnes padomi.

Rīga2019

The first projects on the subject «Fundamentals of Robotics and Automation»

20170928_114554

In Classical Gynasium the study of a new academic subject began. Robotics is an interdisciplinary subject in which Physics, Programming and Computer Science are used as a tool. In Robotics lessons, 11 students learn to create real world objects controlled by microcontrollers. Objects that first need to be invented and expressed in the form of a sketch. Then begins modeling, mechanical and electrical calculations, the manufacture of parts and their testing. In the end, of course, the presentation of their projects. His first project «Mechanical Animal» presents 11 «b» class.

Далее…

PTA Meetings in September

 

pta meeting

PTA Meetings in September

  •  07.09.2017 — 1.grd., 2.grd., 5.grd., 10.grd. — @ 18.00
  • 11.09.2017 — 4.grd., 6.grd., 8.grd., 11.grd., 12grd. — @ 18.00
  • 12.09.2017 — 3.grd., 7.grd., 9.grd. — @ 18.00

Back to school! New study year starts on Friday, September 1st

rkg-1-septThe grand opening of the new school year will take place at the gymnasium stadium. The beginning — at 11.00.

  • Grades 2-12 are going to the stadium at the beginning.
  • 1st graders are meeting on the track between the stadium and the central entrance (along the gymnasium).
  • The event will last up to 40 minutes and will end with the general photography of the gymnasium. After this, the first-graders, accompanied by twelve classmates, go to the gymnasium for the first hour of class.