Aicinām 9.-11. klašu skolēnus pieteikties angļu valodas vārdu burtošanas konkursam Spelling Bee -2019

Spelling Bee – 2019 Nolikums

Jau piekto gadu Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā tiek organizēts Spelling Bee konkurss vecāko klašu skolēniem. Spelling Bee ir ļoti populārs konkurss ASV un visā pasaulē plaši pazīstams vārdu burtošanas konkurss, kas palīdz attīstīt pareizu vārdu izrunu, paplašināt aktīvo vārdu krājumu, uzlabot dažādas vārdu apgūšanas stratēģijas un labāk sagatavoties starptautiskajiem eksāmeniem.

Spelling Bee-2019 konkurss 9. – 11.klašu skolēniem notiks 26.aprīlī plkst. 11.00 Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā. Konkursu atbalsta Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība, Latvijas Angļu valodas skolotāju asociācija (LATE), UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, Baltic Council for International Education, “Meridian Group” SIA, izdevniecības Oxford University Press, Pearson un Express Publishing.

2018.gadā Latvija atzīmēja savu 100.dzimšanas dienu, tāpēc turpinot simtgadei veltītus pasākumus, šogad gribam pievērst konkursa dalībnieku uzmanību Latvijas kultūrvēsturiskām un dabas bagātībām. Šogad “Spelling Bee” konkursa finālistiem tiks piedāvāti vārdi no UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālā saraksta un Latvijas Institūta materiāliem.

Konkursa balvas:  bezmaksas sagatavošanas kurss IELTS eksāmenam (48 akad.st.) no SIA Meridian Group, kā arī vārdnīcas un grāmatas no konkursa atbalstītājiem un citas vērtīgās balvas.

Laipni lūdzam skolēnus izmēģināt savus spēkus un ceram, ka Spelling Bee konkurss kļūs par labu tradīciju arī citās skolās. Lūdzam skatīties konkursa nolikumu pielikumā.

Informāciju sagatavoja: Nadežda Polianoviča, Rīgas Klasiskā ģimnāzija.