Projektu diena

Projektu dienas ietvaros, kas notika 25.aprīlī, 7. klašu skolēni apmeklēja muzejus, devās ekskursijā, bija nodarbībā Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā un SEB Bankā. 7.a klases skolēni paši organizēja ekskursiju „Rīgas pieminekļi”. Ekskursijas laikā bērni vairāk uzzināja par Latvijas ievērojamām personībām un par Rīgas skulptūrām un arhitektūru. Izmantojot ekskursijas materiālus, skolēni gatavo grāmatu „Rīgas pieminekļi” projekta „Kas ir kas Latvijas vēsturē?” ietvaros.
Skolēnu grupa apmeklēja nodarbību SEB Bankā. Pēc nodarbības skolēni teica: „Mūs iepazīstināja ar bankā strādājošo profesijām. Pastāstīja, kam ir domāta banka un kāpēc tā ir vajadzīga, kā arī, kurus priekšmetus vajadzētu apgūt labāk, lai strādātu bankā. Mēs arī uzzinājām vairāk par Smart- ID. Bija ļoti interesanti!”
Cita skolēnu grupas apmeklēja Kino muzeju. „Mums bija interesanti uzzināt par kino vēsturi Latvijā un par personībām, kas saistītas ar šo mākslas veidu,” teica bērni.
7.b un 7.c klašu skolēni apmeklēja Latvijas Nacionālo vēstures muzeju. Skolēniem ļoti patika ekskursija, jo uzzināt kaut ko jaunu par savu valsti ir nepieciešams, un tas ir interesanti.
Projektu dienas ietvaros skolēni apmeklēja R.Sutas un A. Beļcovas muzeju, iepazinās ar izcilo modernisma mākslinieku pāri un, iesaistoties diskusijā , atklāja daudz jauna par viņu radošo, sabiedrisko un ģimenes dzīvi.
Daži skolēni apmeklēja ekspozīciju “Grāmata Latvijā” LNB, kur bija paredzēti interaktīvi uzdevumi, vizuāli pārsteigumi un unikāli priekšmeti ar aizraujošiem stāstiem. Pēc ekskursijas turpat bibliotēkā skolēni piedalījās dažādos kursos.
Skolēnu grupa apmeklēja LU Dabaszinātņu akadēmisko centru un iepazinās ar vidi, kur uzplaukt talantam, uzņēmībai un sadarbībai.