Rīgas Klasiskās ģimnāzijas projektu diena ,, Mēs esam no četriemnovadiem austi…’’.

Skolēni visa mācību gada gaitā ir čakli strādājuši, lai izveidotu ekskursijas maršrutu. Projektu dienāģimnāzisti apmeklēja četrus Latvijas novadus: Kurzemi, Zemgali, Vidzemi, Latgali.
Kurzemes novadā skolēni apskatīja Jaunmoku pili un apmeklēja Pūres šokolādes fabriku. Pūres fabrikā bērniem bija iespēja piedalīties šokolādes konfekšu gatavošanas procesā.
Zemgalē skolēni apskatīja iespaidīgo Durbes muižu. Cinevillā 8.klašu skolēni iepazinās ar kinostudiju un ar filmēšanas procesu.
Vidzemes novadā skolēni apmeklēja viesmīlīgo pilsētiņu Līgatni, kurā apskatīja visiespaidīgākās vietas. Mūsu ģimnāzistiem bija iespēja apskatīt Bunkuru kā no ārpuses, tā arī iekšā. Ekskursijas beigās skolēni apmeklēja vienu no viskaistākajām pilsētām Latvijā- Siguldu.
Latgalē skolēni apmeklēja vēsturisko pilsētu Preiļi, svētvietu Aglonē un skaisto pilsētu Koknesi, kas atrodas Daugavas upes krastā.
Liels paldies 8.klašu skolēniem parinteresantajiem maršrutiem.Izsakām pateicību mūsu skolotājām par palīdzību projektu veidošanā!