Sveiciens Starptautiskajā Teātra dienā, Natalijas Ščeglovas un Vadima Grossmana teātra studijas sveic visus skatītājus svētkos !

Sveiciens 1          Sveiciens 2

Kopš 1962.gada pēc UNESCO iniciatīvas visā pasaulē 27.martā tiek atzīmēta Teātra diena. Šī diena nav tikai aktieru, režisoru un citu teātra mākslinieku svētki, tā ir arī mūsu, skatītāju, diena, to cilvēku,kas mīl un ciena teātri.

Mūsū ģimnāzijas teātra vēsture arī ir bagāta un interesanta. Teātra studijas vienmēr ir vadījuši lieliski profesionāļi. Jau 10 gadus ģimnāzijā darbojas teātra studija “Bolšije ļudi” režisora Vadima Grosmana vadībā. Neskatoties uz īpašiem apstākļiem, studijā top jauna izrāde “Ēna”pēc Jevgenija Švarca lugas motīviem.

Iepazīties ar dažādiem teātra veidiem, iedzīvoties aktieru un režisoru lomā, rakstīt scenārijus, veidot savus personīgos uzvedumus – tāda iespēja šogad tika piedāvāta arī ģimnāzijas sākumskolas skolēniem radošās Teātra dienas gaitā. Šajādienā viss, pat mācību stundas, bija saistīts ar tēatri. Šai dienai aktīvi gatavojās arī režisores Nataļjas Ščeglovas sākumskolas teātra studijas dalībnieki.