Dārgie mūsu skolēni, skolotāji un cienījamie vecāki, sveicam Jūs 2020./ 2021. mācību gada noslēgumā ! 

Vēlamies no sirds pateikties pat šo mācību gadu, kuru jūs ar savu darbu, neatlaidību un uzvarām padarījāt par tik veiksmīgu!
Paldies par izturību skolotājiem un skolēniem, un, protams, arī vecākiem, kopīgi strādājot un mācoties sarežģītos Covid-19 pandēmijas apstākļos. Ieklausoties un atbalstot vienam otru, ir izdevies tikt pāri tiem izaicinājumiem, kurus mums ir radījuši pandēmijas ekstrēmie un izglītībai neierastie apstākļi. Slavējām jūs par pacietību un neizsmeļamu spēku mācīt, mācīties un atbalstīt!
Sveicam par drosmi darīt citādi un meklēt aizvien jaunus risinājumus. Arī turpmāk paturēsim šī sarežģīta laika mācības un prakses, kuras ļava mūsu ģimnāzijai veiksmīgi tikt pāri pārbaudījumiem! Šī gada laikā jūs uzkapāt vienu soli augstāk. Mēs visi gaidījām un plānojām, ka šis gads būs citādāks – aktīvās darbībās, sarunu, emociju piepildīts. Tāpēc daudziem ir sajūta, ka galu galā kaut kas nav sanācis tā, kā vajadzēja, kā vēlējamies. Tomēr, neaizmirstām arī par panākumiem un cīņām, kurās mēs uzvarējām!

Novēlām Jums  jauku atpūtu, daudz  brīnišķīgu iespaidu, veselību un ģimenes labklājību!
Jaunajā mācību gadā gaidīsim Jūs Rīgas Valsts Klasiskajā ģimnāzijā!
Cienījamie skolotāji! Vēlreiz izsaku sirsnīgu pateicību par jūsu darbu, lielu pacietību, gudrību un mīlestību pret bērniem.
Dārgie vecāki! Jūsu bērni ir izauguši veselu gadu. Es vēlos novēlēt mieru, laipnību un labklājību jūsu ģimenēm.
Ar cieņu, Rīgas Valsts Klasiskās Ģimnāzijas direktors Romans Alijevs