Esam patiesi priecīgi un lepni par mūsu skolas skolēniem, kas sevi ir parādījuši un pierādījuši dažādos konkursos matemātikā šī mācību gada nogalē!

“Tik vai… Cik?” 4. kārtas rezultāti: Aļona Kurbatska, Matvejs Fjodorovs (2. vieta), Mihails Paeglis (3. vieta), savukārt, TVC laureāti kopvērtējumā: Jegors Masļenkovs (2. vieta) un Aļona Kurbatska (3. vieta).

Jauno matemātiķu konkursā 4. kārtas rezultāti: Marks Feļdmans (3. vieta), 5. kārtas: Marks Feļdmans (2. vieta) un Roberts Trokša (atzinība). JMK laureāti kopvērtējumā: Darja Zaharenko (1. vieta), Diāna Jonaite (3. vieta), Roberts Trokša (3. vieta), Marks Feļdmans (atzinība).

Apsveicam visus laureātus un novēlam veiksmi turpmāk! Paldies par piedalīšanos arī pārējiem skolēniem!  Paldies skolotājām – Ņinai Suimai, Nataļjai Krievānei  un Tatjanai Karpovai, par ieguldīto darbu! Jo tieši šādi konkursi veicina skolēnu interesi par matemātiku, attīsta matemātisko un loģisko domāšanu, radošumu un iemaņas nestandarta uzdevumu risināšanā. Lai vasara ir tikpat skaista kā matemātika!