“Rīga top skaistāka!” Apsveicam sākumskolas komandas RVKĢ Minecraft ar 1. vietu Rīgas būvēšanas spēlē!

Labāk iepazīt savu dzimto pilsētu un padarīt to skaistāku un ērtrāku, pagaidām gan virtuālajā vidē, – tādu iespēju jūnija sākumā piedāvāja Rīgas skolēniem Esporta skola sadarbībā ar Rīgas pašvaldību, Microsoft un Datorzinību centru. Rīgas vispārizglītojošo skolu komandas tika aicinātas piedalīties Rīgas pilsētu raksturojošo vietzīmju būvēšanas sacensībās Minecraft virtuālajā Rīgas modelī.

Rīgas virtuālajā būvēšanā piedalījās 20 komandas. Ģimnāzijas komandā darbojās pirmo un trešo klašu skolēni: Arturs Soboļevs, Andželika Prudņikova, Ņikita Frolovs, Marks Belovs un Bogdans Judičevs.

Pirmajā posmā katra komanda rekonsrtuēja Minecraft virtuālajā Rīgas modelī vienu no 26 pilsētas vēsturiskā centra objektiem Minecraft Education Edition vidē. Mūsu komanda strādāja ar Latvijas nacionālās operas un baleta ēku.

Sacensību otrajā posmā notika tiešsaistes ātrbūvēšanas sacensības, kuru ietvaros viens dalībnieks no katras komandas cīnījās par tehniski precīzākā un ātrākā būvnieka titulu.

Mūsu komanda ieguva 1.vietu un sacensību kausu par LNO ēkas rekonstruēšanu.

Paldies sākumskolas pedagogam Jūlijai Aleksandrovai par komandas darba organizēšanu un dalībnieku motivēšanu radošajam darbam! Paldies skolēnu vecākiem un īpaši Dmitrijam Soboļevam par atbalstu!

Mācību gads ir beidzies, bet iespējas mācīties un radoši strādāt nebeidzas nekad! Sadarbībā ar Maincraft katrs var kļut par savas pilsētas un savas nākotnes arhitektu.