EU Code Week 2021

Līdz 24.oktobrim visā Eiropā norisinās kontinentā lielākie programmēšanas svētki EU “Code Week 2021”.

14.oktobrī plkst. 10.00, “Learn IT” organizēja tiešsaistes nodarbību ar jaunu saturu. Šajā dienā 5.klases skolēni aktīvi pieslēdzās programmēšanas nodarbībai un kopā apguva Scratch programmēšanas valodas pamatus.

Interaktīvajā tiešsaistes datorikas stundā “Animē vārdu” piedalījās ap 180 Rīgas Valsts Klasiskās ģimnāzijas skolēnu no 5. klasēm. Tiešām unikāla pieredze!

EU Code Week 2021 tiešsaistes programmēšanas nodarbībai pieslēdzās skolēni no visas Latvijas: Rīga, Bauska, Liepāja, Kuldīga, Baldone, Daugavpils, Ludza, Staicele, Brenguļi, Mežotne u.c. Sākumskolas, pamatskolas un attīstības centra skolēni visi reizē programmēja Scratch programmēšanas valodā.

Pēc nodarbības skolēni nemaz negribēja iet prom; pabeidza, uzlaboja savas vārdus, mācījās, eksperimentēja un rādīja draugiem. Nodarbības noslēgumā katrs skolēns varēja saņemt digitālu diplomu par dalību Eiropas programmēšanas nedēļā. Ja  skolēns netika uz nodarbību, viņš var sekot šīm YouTube norādēm un īstenot nodarbību pats: https://ej.uz/animeVardu

Liels paldies visiem skolēniem, kuri piedalījās attālinātajā programmēšanas nodarbībā! Vēlu visiem augstus vērtējumus un motivāciju, aktivitāti un enerģiju! Paldies vecākiem un bērniem par atsauksmēm par piedalīšanos un par mūsu ģimnāzijas popularizēšanu! Paldies mūsu kolēģiem par darbu komandā!

Datorikas skolotāja

Mg. Paed. Oksana Ivanova