Izstāde “Pavasaris dzejnieku darbos”

Mācību gads tuvojas noslēgumam, bet mūsu skolēni turpina radīt. Tagad mūsu ģimnāzijā ir zīmējumu izstāde “Pavasaris dzejnieku darbos”.  Proti, ar zīmējumiem, kuros attēlotas pavasara ainavas. Tos zīmēja mūsu skolēni, iedvesmojoties no krievu dzejnieku pavasara dzejoļiem. (Atbildīgās skolotājas: I.Trukšāne – krievu valoda un literatūra, T.Mihailova un T. Černobajeva – mājturība un tehnoloģijas).

Zīmējumos ir attēlotas brīnišķīgas pavasara laikapstākļu ainavas. Svarīgākais ir tas, ka nav divu vienādu zīmējumu, katrs no tiem ir skolēna emociju un noskaņojuma izpausme! Katrā zīmējumā ir jūtama skolēna iztēle. Visos darbos var redzēt skolēna centību un iztēli, kā arī prasmi strādāt ar krāsām.

Skolēnu darbus var apskatīt 2. stāvā pie 206. kabineta.

Pulciņa “Žurnālistikas pamati” dalībnieces

Liana, Alisa, Valērija, Alsu ( 6. klase).

Vadītāja I.Trukšāne