Uzvara “Biznesa pasaku” konkursā!

Mūsu Rīgas Valsts klasiskās ģimnāzijas 7. klases skolniece Keila Šabane, pasakas “Karalis grūtībās” autore,  kļuva par vienu no 28 laureātiem, kuri 03.06.22.  kopā ar saviem skolotājiem tika uzaicināti uz apbalvošanas ceremoniju Latvijas Bankā un piedalījās ekskursijā Nacionālajā teātrī. Keilas pasaku, kuras vadmotīvs bija inflācijas samazināšana, par savu favorīti izvēlējās  Eiropas Parlamenta deputātes Prof. Dr. oec. Ineses Vaideres Latvijas biroja komanda Briselē.

 Apsveicam Keilu Šabani un latviešu valodas skolotāju Ivetu Jaunupi!

“Junior Achievement Latvia” (“JA Latvia”) ir viens no 40 “JA Europe” un 118 “Worldwide” tīkla biedriem kopš 1991. gada. Eiropas Komisija atzinusi “JA Latvia” par vienīgo pozitīvo iniciatīvu Latvijā, kas ilgtermiņā un metodiski nodrošina jauniešiem uzņēmējdarbības izglītību. Šogad šīs organizācijas rīkotajā skolēnu Finanšu Pratības konkursā “Biznesa pasaka” tika iesūtīti 550 darbi no dažādām Latvijas skolām, un tos vērtēja šādas žūrijas komisijas :

– Latvijas Ekonomikas attīstības foruma, Eiropas Parlamenta deputātes Prof. Dr. oec. Ineses Vaideres Latvijas birojs Briselē;

LR Konkurences padome;

LR Patentu valde;

Latvijas Nacionālais teātris;

Latvijas valsts meži;

Latvijas Privāto vēsturisko ēku asociācija;

Rīgas Koučinga skola;

Dienas mediju žurnāla “Ilustrētā Junioriem”žurnālisti.