Mūsu skolniece ir ieguvusi 2015. gada mācību izcilības balvu — «Zelta stipendiju»

Zelta Stupendija

2.oktobrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika Rīgas pašvaldības balvu „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija” divdesmit gadu jubilejas pasākums, kurā sumināja 2015. gada labākos galvaspilsētas skolotājus un izcilākos skolēnus, kā arī atzīmēja grāmatas „Rīgas Zelta skolotāji 1995 – 2015” atvēršanu.

18 labāko Rīgas absolventu pulkā ir arī mūsu skolniece Rita Dubovska. Mācoties vidusskolā, Rita ir izstrādājusi 3 pētnieciskos darbus inženierzinātnēs, informātikā un astronomijā un ieguvusi vienu sudraba un divas zelta medaļas valsts ZPD konferencēs, kā arī 2014. gadā pārstāvēja Latviju Eiropas Savienības jauno zinātnieku konkursā Varšavā.

„Zelta stipendijas” piešķir skolēniem par izcilām zināšanām un augstiem sasniegumiem novadu, valsts un starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konkursos.

 

Publikācijā ir izmantota informācija un attēls no epadomi.lv