Konkurss “Sārtās buras” 7. klašu skolēniem.

bb

Vai jūs ticat brīnumam? Tad steidzamies paziņot, ka literārais konkurss “Sārtās buras” 7. klašu skolēniem ir par brīnumiem, kas ir gatavoti pašu rokām, notika Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā 2017. gada 30. martā.
7. klašu komandas lieliski sagatavojās spēlei, viegli un ar interesi minēja Aleksandra Grīna daiļdarba varoņus. Darbs ar grāmatas tekstu izdevās: skatītāju uzmanība tika piesaistīta ar apbrīnojamiem zīmējumiem, kurus radīja mākslinieki un viņu palīgi.
Daudz spēka un emociju tika veltīti konkursa teātra daļas sagatavošanai. Katra klase tikai ar tai piemītošu neatkārtojamu izpildes variantu inscenēja dažādus fragmentus no grāmatas “Sārtās buras”! Bravo!
Komandu kapteiņi izrādīja apbrīnojamu gribasspēku, minot grāmatas varoni pēc apraksta. Skatītāji, 7. klašu skolēni, arī palīdzēja savām komandām.
Spēles noslēgumā visa zāle 7.b klases ģitāristu pavadījumā nodziedāja kopīgu dziesmu. Mūzika neatkārtojami papildināja spēli: skanēja flauta, ģitāra, klavieres, dziesmas.
Pateicamies visiem dalībniekiem – 7.klašu skolēniem, kuratoriem, literatūras, mūzikas un vizuālās mākslas skolotājām, žūrijai – 8.e klases skolniecēm, kā arī vecākiem, kas palīdzēja spēles sagatavošanā.

dd

cc