FLEX – Future Leaders Exchange Programme – programma vidusskolēniem

flex

Apsveicam mūsu audzēkni Margaritu Pašninu ar uzvaru FLEX konkursā!

Šogad mūsu ģimnāzijas audzēkne Margarita Pašņina piedalījās FLEX programmas konkursā un pēc nopietnā atlases procesa vinnēja stipendiju un unikālo iespēju veselu mācību gadu dzīvot Amerikas viesģimenē un mācīties Amerikas vidusskolā.

Sirsnīgi apsveicam Margaritu un viņas angļu valodas skolotāju Ilonu Teļežnikovu ar pelnīto uzvaru! Novēlam Margaritai maksimāli lietderīgi pavadīt šo gadu un atgriezties, lai dalītos pieredzē ar mums visiem. 

Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība Latvijā un „American Councils for International Education” katru gadu aicina skolēnus piedalīties FLEX apmaiņas programmā. Šo apmaiņas programmu sponsorē ASV Valsts departaments, un tās mērķis ir dot iespēju talantīgiem un zinātkāriem Latvijas skolēniem vienu mācību gadu dzīvot Amerikas viesģimenē un mācīties Amerikas vidusskolā.

Dalībā tādā līmeņa programmās nozīme daudz vairāk nekā vienkārši paplašināt redzesloku, uzlabot angļu valodu un iegūt jaunus draugus. Tas ir viennozīmīgi a life changing experience, jeb tas kas paliek atmiņā uz mūžu, dod iespēju pacelties jaunā līmenī un redzēt dzīvi no pavisam cita redzespunkta vai arī kļūt par pilnīgi citu cilvēku.

FLEX programmas konkurss tiek organizēts katru gadu, tāpēc aicinām tos kas mācīsies 9. un 10.klasē 2017./2018.m.g. pārdomāt savus plānus un savlaicīgi gatavoties konkursam. Vairāk informācijas:https://lv.usembassy.gov/lv/education-culture-lv/flex-program-lv/ un http://discoverflex.org/about-program/

Informāciju sagatavoja Nadežda Polianoviča