“Nāc darzā ciemoties”

darza

Apsveicam mūsu 9.klases skolnieces Kitiju Edola – Eduli, Jeļizavetu Mamaiko, Jeļizavetu Jevsikovu par iegūto 3. vietu konkursā”Nāc darzā ciemoties”. Paldies skolotājai Jevai Juršai par skolēnu sagatavošanu!

18. septembrī mūsu ģimnāzijas 6. klases skolēni Anastasija Kodina, Kirils Fomins un Aleksandrs Kozlovs piedalījās konkursā „Nāc dārzā ciemoties”, kuru organizēja Rīgas Dabaszinību skola. Dalībniekiem bija jāparāda sava erudicija, zināšanas un prasmes astoņās darba stacijās.

Skolēniem vajadzēja atpazīt kokus pēc apraksta un pēc lapu formas, augus – pēc to sēklām, kā arī bija jāatpazīst zirņi, pupas, lēcas, soja pēc attēliem un jāsaliek to sugu nosaukumi no burtiem.

Un, protams, konkursā, kā ierasts, skolēni parādīja savu radošumu, mājās izveidojot kompozīciju, kuru žūrija ļoti labi novērtēja. Paldies 5. klases skolēniem Kristinai Imakai, Katrinai Bediķei un 6. klases skolēniem Beatrisei Lukšai un Katerinai Starcevai par palīdzību un kompozīciju veidošanu.

Neskatoties uz to, kā laiks nebija īpaši labvēlīgs un lija lietus, pasākumā piedalījās daudz skolēnu un bija ļoti interesanti sacensties ar citu skolu skolēniem, kā arī parādīt savas zināšanas un prasmes.

RKĢ Dabaszinību skolotāja N. Usačova