Drošāks internets sākas ar tevi!

dross internets

6. februārī jau 15.gadupēckārtastiksatzīmētaDrošākainternetadiena, dažādipasākumitiksorganizēti 130 valstīsvisā pasaulē.

Latvijā centrālais notikums šogad ir Drošāka interneta centra Drossinternets.lv organizētais forums 9.-12. klašu skolēniem “Es esmu internetā! Es piedalos!”, kas norisināsies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Drošāka interneta dienas sauklis šogad ir “Drošāks internets sākas ar tevi!” – aicinājums  sabiedrībai pievērst pastiprinātu uzmanību drošībai globālajā tīmeklī un tam, kāds ir ikviena lietotāja ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

No Rīgas Klasiskās ģimnāzijas forumā piedalījās 9 skolēnus no 10. un 11 kl. Forumā jaunieši un eksperti diskutējā par jauniešu spēju kritiski izvērtēt informāciju, piedaloties internetā notiekošajās aktivitātēs, radot interneta saturu un daloties ar to, no pasīva satura vērotāja kļūstot par aktīvu līdzdalībnieku internetā notiekošajos sociālajos procesos.

Mūsu informātikas skolotāja Oksana Ivanova bija apbalvota forumā par aktīvu darbu pēdejo trīs gadu laikā, organizējot pasākumus par drošību internetā mūsu ģimnāzijā.

Forumā piedalījās pieredzējuši eksperti no Drossinternets.lv, portāla Delfi.lv, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Kultūras ministrijas un Latvijas jauno tehnoloģiju uzņēmumu koprades telpas “Techhub Riga”.

Informātikas skolotāja Oksana Ivanova