MAKULATŪRAS VĀKŠANAS KONKURSS “TĪRAI LATVIJAI!”

pateiciba makul

Sākot no 2017.gada 9.oktobrī līdz 2018.gada 12.martam Rīgas Klasiskā ģimnāzija piedalījas konkursā Makulatūras vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai!”

Visaktīvāki dalībnieki no mūsu skolas – 4.a klases skolnieki un vecāki, 4.f klases skolnieces: Sofija Serafima Aleksejeva un Alīna Račicka, 3.b klases skolnieks – Aleksandrs Ruhmans, 5.b klases skolnieki: Antons Kudrjavcevs, Ariana Artjuha, Aleksandrs Viļčinsks, Sofija Gurkovska, 5.e klases skolnieces:Nelli Morozova un  Svetlana Iļjasova, 6.b klases skolnieki: Marks Šukurovs, Emīls Tabors, Maksimilians Rudass, Vladislavs Kurašs, Elizaveta Kulibika, Imants Saveļjevs, Valērijs Šakins, Katalina Kolesova,Alisa Kuņica un bibliotēkare Nina Trahnova.

 Mūsu skola tika apbalvota ar pateicības rakstu par dalību konkursā un 25.maijā bija  aicināta pasākumā dabas parka Tērvetē jaunajā daļā – “Kurbada zeme”.

Gandrīz visi dalībnieki piedalījas pasākumā un apmeklēja dažādas vides izziņas un radošas darbnīcas ( zaģēšana ar rokas zāģi, meža ugunsapsardzības, Latvijs derīgie izrakteņi, meža dzīvnieki, koku gāzēju triki, aktivitātes tīrai Latvijai u.c.)

 Liels paldies visiem dalībniekiem un vecākiem, bibliotēkarei Ninai Trahnovai un  kl.audzinātājiem!