Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019

Rīga2019Rīgai iespēja iegūt “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” titulu un kļūt par epicentru jauniešu pasākumiem!

Rīga ir pilsēta ar lieliskiem jauniešiem, kas aktīvi darbojasgan skolu pašpārvaldēs, gan dažādās nevalstiskās organizācijās, biedrībās.. Rīgā ir jauniešie, kam ir varenas idejas, kas īsteno savas projektus, kas iesaistās gan sportiskās, gan radošās aktivitātēs – tādēļ mēs ticam, ka Rīga ir gatava cīnīties par titulu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019”!

Tev ir iespēja atbalstīt Rīgu, lai tā 2019. gada garumā kļūtu par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Skaties video un balso par Rīgu! Balsojumu ir iespējams veikt mājas lapā jaunatneslietas.lvkatru dienu līdz 21. jūlijam (balsojot vienu reizi 24 stundu laikā).

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 2018. gada 12. augustā, Madonā.

Konkurss “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” tiek organizēts trešo gadu ar mērķi popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū un tā nozīmi sabiedrības ar pilsonisko apziņu audzināšanā, tajā skaitā Eiropas Savienības vērtības un iespējas jauniešiem; stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni; paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni prestižu un veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Jaunatnes padomi.