Erasmus+ projekts

ER_PLus

Aicinam piedalīties Erasmus+ projektā!

Dārgie skolēni, mēs esam ļoti priecīgi ziņot par to, ka mūsu skolas 10 klašu pārstāvji paši organizē, kā arī piedalās Erasmus+ apmaiņas projektā “Finding Yourself”, kas norisinasies no 15. līdz 23. oktobrim. Šis projekts ir veltīts savas personalitātes atklāšanai, kā arī nākotnējās karjeras orientēšanai. Projektā piedalīsies 5 valstu pārstāvji, no Maķedonijas, Portugāles, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Mēs aicianam piedalīties vienā no projektu dienu mēģinājumiem, jūs varēsiet apgūt pilnīgi jaunu jums informāciju kuru neatradīsiet ikdienā. Projekta mēģinājums norisināsies 6. oktobīi no 11:00 līdz 17:00 mūsu skolā- Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā. Sessiju aktivitātes notiks Angļu valodā, kuras dēļ jūs varēsiet paplašināt savu vārdu krājumu un valodas kompitenci. Vecums nav ierobežots, kā arī Angļu valodas zināšanas līmenis.

Ja jūs vēlaties piedalīties, rakstiet uz findingyourself.lv@gmail.com