Apsveicam Fizikas Valsts 71. olimpiādes 2. posma uzvarētājus !

1. vieta: Olita Anastasija Zadorožnaja (10. klase)

2. vieta: Beatrise Lukša (9. klase) un Andrejs Zaharenkovs (12. klase)

Atzinība: Aleksandrs Kozlovs (9. klase) un Daniils Ļeontjevs (10. klase)

Izsakām pateicību Raisai Stunžānei un Veronikai  Makarčukai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Paldies par piedalīšanos fizikas olimpiādē arī pārējiem skolēniem!

Apsveicam Latviešu valodas un literatūras valsts 47.olimpiādes 2. posma uzvarētājus !

Ārija Kalniņa (12. kl.) ieguvusi 3. vietu,

Anna Nikolaičuka (12. kl.) ieguvusi atzinību,

paldies skolotājām Ingunai Butai un Ingai Narmontai par skolnieču sagatavošanu olimpiādei !

Apsveicam Rīgas pilsētas Ekonomikas 22. olimpiādes 2. posma uzvarētājus, sveicam mūsu ekonomistus !

2. vieta: Vladislavs Akimovs.

3. vieta: Jelizaveta Zabanova, Dāvids Rudermans.

Atzinība: Karīna Balašova, Sofja Stola.

Izsakām pateicību skolotājam: Dzintaram Dvinskim!

Pasaulē atzīmē ANO Starptautisko holokausta upuru piemiņas dienu

27 janvāris – starptautiskā Holokausta upuru piemiņas diena janvārī tiek atzīmēta Starptautiskā holokausta upuru piemiņas diena un Aušvicas-Birkenavas koncentrācijas un iznīcināšanas  nometnes atbrīvošanas. 27. janvāris ir ANO Starptautiskā holokausta upuru piemiņas diena, kurā daudzās pasaules valstīs tiek pieminēti nacistiskās Vācijas īstenotā holokausta pret ebreju tautu traģiskie notikumi. Latvijā kopā ar citām valstīm atceras šo 20. gadsimta lielāko traģēdiju un godina holokausta upurus.

Dzīvās atmiņas  https://youtu.be/JYZbrYdfd4I 

Marika Piņķe, Culture and Public Affairs Officer of Embassy of Israel to Latvia

Rīgas Valsts klasiskās ģimnāzijas direktora Romana Alijeva runa par pieredze pilnveidotā mācību satura ieviešanā

“Latvijas skolas soma”

Kultūrizglītības programma “Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Tās mērķis ir, sākot ar 2018. gada septembri, nodrošināt katram mūsu valsts skolēnam iespēju vismaz vienu reizi mācību semestra laikā apmeklēt norises, kas dod iespēju klātienē iepazīt Latviju mākslas un kultūras norises (skatuves mākslā, mūzikā, vizuālajā mākslā, literatūrā, dejā, arhitektūrā, dizainā un kino), tai skaitā izzināt Latvijas valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecības, Latvijas kultūrainavu, kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes, vēsturisko mantojumu un radošās industrijas, un kas saistītas ar mācību un audzināšanas darba saturu.

LASĪT TĀLĀK

20. janvāris – Barikāžu aizstāvju atceres diena

Sagatavots: vēstures un sociālo zinātnu skolotāja Aelita Komsa (vadītāja) un 10. klases skolniece Patrīcija Čapule (slideshow).

Apsveicam Rīgas pilsētas Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes 1. kārtas 9.- 11. klašu uzvarētājus !

1.vieta: Daniils Ļeontjevs 10. kl, Olita Anastasija Zadorožnaja 10.kl

2.vieta: Aleksandrs Korņijenko 10.kl

3.vieta: Nikita Maruščaks 10.kl

Atzinība par skolēnu sagatavošanu Veronikai Makarčukai, Raisa Stunžānei!

Paldies arī pārējiem skolēniem par piedalīšanos un dabaszinību skolotājiem par ieguldīto darbu: Marinai Lukaņenokai, Lindai Bezrodinai, Vita Poriete , Jeļenai Černovai, Alvim Tukānam.

Apsveicam Rīgas pilsētas vācu valodas valsts 51. olimpiādes 2. posma 10.-12. klašu uzvarētājus !

2.vieta: Patrīcija Aleksa Čapule, Marija Krama

3.vieta: Gabriella Nodelmane, Sofja Stola, Anna Krama, Maksims Murāns

Atzinība: Karolina Lavrenkova, Elena Kirakozova

Visiem skolēniem vēlam veiksmi vācu valodas valsts 51. olimpiādes 3. posmā un paldies par izrādīto interesi un piedalīšanos vācu valodas olimpiādes 2. posmā !

Sirsnīgi apsveicam 1. posma ekonomikas olimpiādes uzvarētājus !

I vieta – Rudermans Dāvids (12)

II vieta – Zabanova Jelizaveta (12), Jefimova Linda (12)

III vieta – Žukovs Ņikita (12), Akimovs Vladislavs (12), Stola Sofja (12)

Atzinība – Balašova Karīna (12), Gerasimova Sofija (12), Fesenko Irina (11)

Paldies visiem skolēniem par izrādīto interesi un piedalīšanos ekonomikas olimpiādes 1. posmā.

Paldies skolotājām – Gurjanovai Inesai un Dvinskim Dzintaram !

Apsveicam Rīgas pilsētas vēstures 27. olimpiādes 2. posma 9. un 10. – 12. godalgoto vietu ieguvējus !

2. vieta: Arina  Junele 10. klase; Konstantins Ivaškovs 12.klase

3. vieta: Veronika Stepanova 9. klase; Anna Kangro 12. klase; Anna Kazačkova 10.klase; Anna Krama 10.klase.

Atzinība: Luka Rehviašvili 12.klase

Liels paldies arī pārējiem skolēniem, kuri pārstāvēja ģimnāziju Vēstures 27.olimpiādes 2.posmā, par visnotaļ cienīgu veikumu Rīgas skolēnu grupā.

Pateicamies skolotājām Aelitai Komsai, Edvīnam Evartam un Jeļenai Paršutinai, par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Sirsnīgi apsveicam I kārtas franču valodas olimpiādes uzvarētājus !

I vieta – Horoņeko Anna (5), Antonova Darja (6)

II vieta – Šostaka Darja (5), Mošaka Jana (6), Čarkina Nellija (6)

III vieta – Filippova Sofija (5), Lorence Sofija (6)

Atzinība – Rezņikova Jeļizaveta, Bodrova Darja, Pučkova Jeļizaveta (5), Bariševa Margarita, Guņko Arianna (6)

Paldies skolotājām – Viktorijai Ivanovai un Nataļjai Krivošejevai !

Starptautiskā informātikas konkursa “Bebrs” 5.-12. klases skolēniem 1. kārta ir noslēgusies!

Ar prieku paziņojam, ka Starptautiskā informātikas konkursa “Bebrs” 5. – 12. klases skolēniem 1. kārta ir noslēgusies! No Rīgas Valsts klasiskās ģimnāzijas konkursam tika pieteikti vairāk nekā 450 skolēni. Konkursa gaitā skolēniem bija iespēja pašiem pārbaudīt savus spēkus, risinot uzdevumus ar dažādām grūtības pakāpēm.

Mēs ļoti lepojamies ar mūsu skolēnu rezultātiem:

1.vieta skolā – Diāna Jonaite,

2.vieta skolā – Alans Činarjovs,

3.vieta skolā – Jegors Masļenkovs un Nikolajs Belezjaks.

LASĪT TĀLĀK

Apsveicam Rīgas pilsētas 43. Bioloģijas valsts olimpiādes 2. posma uzvarētājus 9.-12. klašu posmā!

  1. vieta: Marija Jušinska
  2. vieta: Antons Minajevs, Katrīna Jušinska, Olita Anastasija Zadorožnaja

Atzinība: Ela Saulīte, Nikita Marušcaks

Marijai Jušinskai vēlam veiksmi, pārstāvot ģimnāziju, Bioloģijas valsts 43. olimpiādes 3. posmā!

Paldies visiem skolēniem par izrādīto interesi un piedalīšanos  bioloģijas olimpiādes 1.un 2. posmā.

Decembra pirmajā nedēļā norisinājās Rīgas 4. atklātā ģeogrāfijas olimpiāde! Apsveicam Ģimnāzistus ar uzrādītajiem rezultātiem!

2. vieta: Aleksejs Hvalejs (8)

3. vieta: Maksimilians Šrusters (8)

Paldies arī pārējiem skolēniem (A.Macijevskim, A.Haļaminam, A.Kozlovam, V.Stepanovai) par piedalīšanos olimpiādē un augstvērtīgu rezultātu uzrādīšanu!

Sirsnīgi apsveicam mūsu skolēnus, olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus !

2020. g. 4. novembrī noritēja Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādes 2. posms 10. – 12. klašu izglītojamiem. Paldies angļu valodas skolotājām Irai Kuzminai, Ludmilai Pelisei, Nadeždai Polianovičai, Ilonai Teļežņikovai par ieguldīto darbu!

1.vieta: Tatjana Minčika, Ksenija Ļi,

2.vieta: Julianna Ostrovska,

3.vieta: Elīna Salajenko, Ņikita Žukovs, Alina Blizņanska, Elena Kirakozova,

Atzinība: Elīza Ozoliņa, Jeļizaveta Ļicova, Daria Tambovtseva, Arturs Niklass Tērauds.