Ģimnāzija no drona

Pasākumi

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB.png

Darbs vasaras brīvlaikā


Karjeras pasākumi 2023./2024.m.g. 2.semestrī

Karjeras plānošanas pasākums- ekskursija uz uzņēmumu

1.februārī 12. klases skolnieces kopā ar karjeras pedagoģi Liju Indāni apmeklēja arhitektu biroju “MADE”. Arhitekts Miķelis Putrāms labprāt pastāstīja par darba ikdienu un mācībām RTU.Meitenes uzzināja, kā top ēkas projekts sākot ar ideju sadarbībā ar pasūtītāju, objektu izpēti, maketu veidošanu , ilgu un pacietīgu darbu līdz tas tiek nodots nākamajam etapam inženieriem un būvniekiem. Abas Annas un Poļina aizrautīgi klausījās stāstījumu un demonstrējumus, kā arī uzdeva jautājumus. Redzējām arī biroja sasniegumu- Dailes teātra laukuma apbūves un labieārtošanas maketu, ar ko arhitekti uzvarēja konkursā un tagad tas priecē gan rīdziniekus, gan pilsētas viesus.

Karjeras pasākumi 2023./2024.m.g. 1.semestrī

Nozīmīgākie karjeras pasākumi bija nodarbības ar “Uztura Akadēmiju”, ko vada blogeris Rojs Pipars, kurš ne tikai stāstīja par veselīgu uzturu, bet arī vadīja gatavošanas meistarklasi 5., 6. un 8.klases skolēniem.

12. un 10.klašu skolēni devās ekskursijā uz uzņēmumu “Grindeks”, lai izprastu, kā notiek dažādu medikamentu, tostarp Mildronāta ražošana.

11. un 12.klašu skolēni noklausījās Vidzemes Augstskolas profesores Māras Arājas lekciju par medijpratību un tikās ar mākslas filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” radošo grupu, kā arī jau oktobrī apmeklēja “Junior Achievement” rīkotos iedvesmas pasākumus “Uzdrīksties uzvarēt!”