Ziemassvētku noskaņas Rīgas pilī 7

Ziemassvētku noskaņas Rīgas pilī

05.12.2023 17:00

Vakar, 4. decembrī, Rīgas pilī notika Valsts prezidenta kancelejas rīkotais svinīgais pasākums vidusskolēniem no visas Latvijas, kuri bija piedalījušies konkursā "Iztēlojies sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavo 18. novembra svētku uzrunu tautai!" (11.09. – 08.10.), kas bija veltīts Latvijas republikas proklamēšanas 105. gadadienai.

Rīgas Valsts klasiskās ģimnāzijas 10. un 11. klašu skolēni – Maksims Koļesņikovs, Anastasija Paipala, Elizaveta Ivanova un Marija Zvilna kopā ar latviešu valodas un literatūras skolotāju Ivetu Jaunupi apmeklēja pasākumu Rīgas pilī un tikās personīgi ar Latvijas valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču, kurš apsveica labāko runu autorus un atbildēja uz vidusskolēnu jautājumiem par nozīmīgiem aspektiem Latvijas dzīvē.

Skolēni saņēma Ziemassvētku apsveikumu ar prezidenta autogrāfu, kā arī iespēju nofotografēties ar Edgaru Rinkēviču. Pasākums noritēja ļoti omulīgā un nepiespiestā atmosfērā, atstājot brīnišķīgas atmiņas un rosinot visos klātesošajos vēlmi būt pilsoniski aktīviem un darboties Latvijas labā.